Sesli Nefes

Sutunannesi

Arkadaşlar int de arattım veterinerimle telefondan iletişime geçtim ama bir türlü sesli nefes almasının sebebini bulamıyorum. Sizin kedileriniz de Nefes alırken (bizlerden örnek vermek gerekirsem biz derin bir nefes aldığımızda ve verdiğimizde burnumuzdan sez çıkıyor kedim devamlı o şekilde sesli nefes alıyor) bu şekilde ses çıkarıyorlar mı. İlk kedim olduğu için bilemiyorum diğerleri nasıldır. Sadece bunu ara ara yapıyor mesela yatış pozisyonu değiştiğinde nefes sesi çıkmıyor ama dik yattığında çıkıyor gibi

4 CEVAP

martha

benim kedimde uyurken derin uykuya geçtiğinde farklı bi ses geliyor burnundan ama nasıl tarif edeceğimi bilemedim

KedimVar

Evet Peri de uyurken sesli nefes alıyor. Hatta bazen horluyor, hem de bir kediye göre baya yüksek sesle. :)) Bana sesli nefes alması bir sorunmuş gibi gelmiyor.

O zaman yatis pozisyonuyla alakalidir.belki burnu biraz tikalida olabilir

aksoy65

Benim kedimde de var bu sorun değil diye okumuştum bir yerde