Kedi Künyesi Önerir Misiniz

buusracikk

Merhabalar, 2 kedim var evin içinde sürekli kayboluyorlar ne kadar seslensem bile kendileri ortaya çıkmadığı sürece bulmam çok zor oluyor sizlerin de bildiği gibi 😂 1 ay sonra 1 yaşına girecekler şimdiye kadar hiç künye tarzı bir şey kullanmadım ama artık istiyorum. Ne tür künyeler önerirsiniz?

7 CEVAP

orhdoner

Merhaba benim de evde iki tane yavrum var ben hiç kullanmadım zaten 2 yaşına geldiler nerdeyse kaybolmuyorlar pek veterinere gitmek dışında 😄 Ama sokak canlarıma kısır olanların bazısı kulagı çentikli degil onlara alıp taktım yandan kolay şekilde açılmalı üzerine de kısır diye etiket yapıştırdım. Bu modellerden aldım genişletip taktım boyunlarını sıkmasın diye hem de kolay açılıyor https://www.t rendyol.com/cocopet/kedi-boyun-tasmasi-3-lu-set-20-37-cm-kirmizi-tukuaz-ve-turuncu-p-221958104 isterseniz siz de bakabilirsiniz ❤️🥰

hannnngggg

bende kedimi ilk sahiplendiğimde bir hevesle dalispettag dan yaptırmıştım bir kere denedim ve o alışma sürecine dayanamadım boynunu cekeleyip durdu beni o görüntü rahatsız etti çıkardım ve anahtarlığıma taktım kullanmıyorum

Salihaylmz

Ben de aynı soruyu sordum dün🤭 dekoliva almaya karar verdim sizde internetten bakabilirsiniz sallanmayanlardan alacağım
Tags kullanıyoruz normalde çok seviyorduk ama sarardı ve sonrada kırıldı hafiften o yüzden önermiyorum hiç

Aysenuraslan2

Ben dalispet tag markasını kullanıyorum. Öyle araştırıp almadım klinikte vardı. Arkasında telefonum yazıyor. 1 seneyi aşkındır kullanıyor oğlum hiçbir tahribat söz konusu değil hala taş gibi. Tavsiye edebilirim.

buusracikk

Hepinize çok teşekkür ederim 🤲🏻❤

Dekoliva sitesine bakın. Tasmaya takılı olanlar kediyi rahatsiz etmiyor. Güvenlikli tasma seçerseniz kafanız rahat olur

Pikapru

https://urun.***.com/kedi-kunyesi/sallanmayan-kedi-kunyesi-kedi-tasmasi-kedi-kunyesi-kedi-isimlik-P477633076 *** yazan yere n 1 1 yazarsanız link açılır. Ben sallanmayan tercih ettim rahatsız olmasın diye. Tabii başta çıkarmaya çalıştı ama şu an alıştı