Yazık Diyorum.

betulbakioglu

Birde kediler malmış gibi %100 orjinal yazmislar ya? yazık cidden...

8 CEVAP

orhdoner

Merhaba bizim insanlarımız asıl ticarete ortak olmasalar bunların hepsi biter ama insanlarımız gidip satın aldıkça onlar da bu şekilde işlerini yürütür. Böylelerine prim vermemek için satın almamalı sahiplenmeli ve kısırlaştırılmalı çoğaltılıp satılmamalı umarım zihniyet değişir zamanla .. çok yazık

emre3101

Sonuna kadar katılıyorum size işte aslında böyle insanları bitirmek lazm bu ülkeden önce

byzkpln

British Scottish yavruları bende çok seviyorum ama sadece sevimli oldukları için. Heleki petshoplardan asla alınmaması gerekiyor. Benimde yavru kedim var koca odaya sığamıyor petshoplarda küçücük cam fanusların ardında bi insan görünce hareketleniyorlar çıkmak için. Yazık günah cidden

ByTogi

YAZIK!

sokak kedilerinin canı can değil mi?! madem bir kediye illa para ödemek istiyorsun,sokak kedilerini kısırlaştır,hasta kedileri tedavi et de bir işe yara!

Poncinto

nası bu kadar kolay satılabiliyor bi can hala anlamış değilim cok yazık hemde sokakta tonlarca hasta can varken

Salihaylmz

Yazık günah bu ticarete katkı sağlayan da aynı caniliktedir..

sokak kedilerinin canı can değil mi?! madem bir kediye illa para ödemek istiyorsun,sokak kedilerini kısırlaştır,hasta kedileri tedavi et de bir işe yara!