Kuru Mama Tavsiyesi

Kcalb

Merhaba,
7 aylık scottish fold kedim var bunun için önerebileceğiniz bir mama var mıdır?

4 CEVAP

orhdoner

Merhaba bütçe belirtmemişsiniz yukarda arkdaşın verdiği mama isimleri güzel onun dışında bozita, pro choice ya da mystic bakabilirsiniz daha uygun olanları sıraladım. Tabiki her mama her kediye iyi gelmeyebilir denemek için küçük paket alabilirsiniz.

bademk

kedim için acana (kitten ve wild prairie), nd ve sanabelle kısır kullandık şu zamana kadar 3 mamadan da memnun kaldık hiç sorun yaşamadık. sanabelle fiyat olarak da uygun bir seçenek

SenemT

Micho marka hem uygun hem de üretim tarihi sipariş verirken yazıyor. Ağzının vakumlu ve fermuarlı olması 15 kglık mamanın taptaze kalmasını sağlıyor

Kcalb

Bilgi için teşekkür ederim