Malt Ve Vitamin

bademk

merhaba arkdaşlar kedime malt alacağım. şuan gimcat kullanıyorum fiyat olarak daha uygun bir malt almayı düşünüyorum zoovital ve vets plus arasında kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz ?
Bir de kedim şuan mama olarak sanabelle kısır yiyor ek bir vitamin takviyesi vermeli miyim mamanın taurin vitamin değerleri vs yeterli mi ?

5 CEVAP

Gimlihanim

Zoovital ve trixie malt olarak kullanılabilir diye düşünüyorum. Sanabelle güzel bir mama. Ama vitamin takviyesine ihtiyaç olur mu bilmiyorum. Yorum yapmam doğru olmaz. Daha bilgili arkadaşlar yönlendirecektir.

Salihaylmz

Zoovital veya trixie alınabilir malt olarak
Taurin oranı kötü değil o mamanın
Vitamin takviyesi olarak multivitamin somon yağı vs kullanabilirsinjz

Renklipati

Zoovital da kullandım memnun kaldım severek yedi vets plas da kullandım ve şuan vets plas daha fazla sevdiği için devam ediyorum.iki malttada kusma sorunu yaşamadım.

Sinemsf

Vetriline markası çok iyi öneriyorum

Warriorsans

İki marka da başarılı. Vets plus denedik gayet memnunduk. Zoovital denemek istediğim bir marka. Bence hangisini daha uyguna bulursanız onu alın, bir dahakine diğer markayı denersiniz