Exclusion Kedi Maması Deneyimimiz. Soru Değildir

duman_cat_world

2 ay exclusion yetişkin maması kullandık. iştahı gayet iyiydi zaten Duman seçici değildir yeni mama denememizdeki en önemli faktör 🤭🤭 içeriği içime sindi. bilerek kısır mama tercih etmedim oysaki Duman kısır. Yetişkin mamasının yağ oranını beğendiğimden yetişkin mama aldık. çok uzun süre kullanmadığımızdan tüy sağlığı ile ilgili yorum yapamayacağım. ancak bu mamayı yediği zaman biraz zayıfladı. neden bilmiyorum. şüphesiz Acana kendisine en çok yarayan bayıldığı mama ancak alınacak durumu kalmadı maalesef.

mystic somonlu kısır mamaya geçtik, ben mamaları rotasyonlu kullanıyorum biliyorsunuz. yetişkin mamasından sonra kısır mama dönüşümlü olarak kullanıyoruz. mystici severek yiyor, taneleri küçük oval şeklinde. exclusiona göre daha koyu bir rengi var, bu bana güven verdi açıkçası. yaş mama verme sıklığımı artırdım, haftada iki kez vitamin takviyesi olarak vets plus multivitamin veriyorum. haşlama et, kefir, bıldırcın yumurtası devam ediyoruz.

deneyimimiz bu şekilde paylaşmak istedim🤗 sevgiler...

4 CEVAP

bademk

teşekkür ederiz bilgilendirme için mystic kullanırken ek takviyelerle desteklemeniz çok iyi olmuş.

gece18

Acana ile beslenirken du tüketimi nasıldı? Benim oğlanda acana ile besleniyor. Bir kaç marka değişimi yaptık ama acanada tükettiği kadar su tüketmedi.

bobby34

mystic somonlu kısır mamayı bende kullandım ama yerken küçük küçük parçalar bırakıyor sizde de öyle mi

duman_cat_world

@bobby34
Evet bazen küçük parçalar tabakta kalabiliyor, oluyor bizde de.

@gece18
bayağı fazla su içiyordu🙏 zaten benim oğlan su tüketiyor bolca. ancak acanada daha fazla tüketiyordu.

@bademk
Zaten çok kaliteli olmadığını bildiğimden destekliyorum, teşekkür ederim💖🙏