10 Kg Mama Bayatlar Mı?

2 kg aldığım mamayı şimdi 10 kg almak istiyorum. Ama bayatlar mı? Fiyat olarak daha avantajlı oluyor çünkü. İki kedim var. Karar veremedim bayatlasalar da yiyorlar mı

6 CEVAP

latte9

Kedinizin yeme durumuna bağlı değişir benim 2 kg bile bozuluyor gibi geliyor iştahsız olduğu için ayrıca tek kediniz varsa 10 kg cok olabilir

roserna

ağzını sıkıca kapattığınız sürece bayatlamaz

gokhansultan

Mamayı kiloluk saklama kaplarına bölerseniz hiçbir sorun olmaz. Eğer bölemiyorsanız da, tek bir saklama kabına bittikçe doldurursanız yine sıkıntı olmaz. Önemli olan mamanın sürekli açılıp kapanmaması. Onu da yapamıyorsanız ağzının çok güzel bir şekilde kapandığından emin olun.

Salihaylmz

Ambalajı ile birlikte saklamanızı öneririm kokusu kaybolmaması için saklama kabına ambalajı ile koyun 2 kg 2 kg içinden alırsınız

2 kediniz var zaten 2.5 aya biter ☺

Lils

Tek kedi de bilr bayatlamıyor merak etmeyin

SenemT

Micho marka ürünü 15 kg alıyorum ve 6 aya yakın gidiyor. Tek kedim var. Asla bayatlama yapmıyor çok güzel vakumlu fermuar sistemi yapmışlar. Öneririm