Hastalıl Bulaşır Mı

Arkadaşlar bütün ev halkı olarak gribiz ve kedimle burun buruna yatıyoruz desem yeridir bizim hastalığımız ona bulaşır mı

7 CEVAP

Direncini arttırmak hastalıktan korumak için ne yapabilirim

Her duruma karsi siz kedinizin bagisikligini guclendirin gimcat vitaminler var bagisiklik sistemi icin malt paste var bir arastirin isterseniz.biz arada immuzinc veriyoruz 0.5cc bu ilac bebekler(insan) icin kullaniliyor normalde biz bir sorun yasamadik.sizde veterinerinize danisin bu ilaci oyle alin biz kendi veterinerimize sormustuk kullanin dedi o sira bulasici hastalik tehlikesi vardi ondan kullandik bu ilaci.veterinerlerde vitamin ignesi yapiyor siz bir danisin:)

Heiter

Bilmiyorum ama bulaşır gibi geliyor bana. Sonuçta mikrobik bir durum.

Cinars

Gripseniz endişeniz olmasın, grip zoonoz bir hastalık değil sizden kedinize bulaşmaz :)

Heiter

Önce kendi direncinizi arttırıp iyileşmeye bakın derim. Eğer bulaşıcı ise, siz iyileşmeden onun da iyileşeceğini sanmam. Bu arada, geçmiş olsun.

Canandisli

bulaşmaz

Zeynooo

Valla ben ve evdekiler griptik ertesi gun baktim pamuk burnu akiyor . Bence bulasir .