Kedilerim Hasta

cigdemden

merhabalar benim evde erkek kedim bundan bir hafta önce kızgınlıktan sokağa kaçtı birkacgün sonra geldi ben eve aldım herhalde sokakta hastalık kaptı ve evde dişi kedim 4 aylık yavru hastalandı halsizler ve sesleri kısıldı hiç çıkmıyor durumum yok vete götüremedim kendi çabalarımla birşeyler yapmaya çalışıyorum erkek kedim 5 gün bitşey yemedi ağzından salya aktı hep onu ayrı odada baktım bana yardımcı olursanız sevinirim ne yapmalıyım

6 CEVAP

fcylan

5 gündür bir şey yemeyen ve ağzından salya akan bir kediyi evde tedavi edemezsiniz, veterinere gücünü yetmezse belediye veterinerlerine ya da üniversite kliniklerini deneyin. Ama evde kalacaksa en azından sıvı ihtiyacı için şırınga ile su ve mama vermeye çalışın fakat en kısa sürede bir profesyonel göz görsün.

Gizem8822

Viral bir hastalık kapmış diğerlerine de bulaşmış olabilir. Hekimin görmesi gerekir. Geçmiş olsun

cigdemden

erkek kedimi kaybettim zaten ben anne ve yavru için çabalıyorum yemeleri iyi tuvalete çıkıyorlar su içiyorlar sadece işte sesleri kısık

Superisi814

Başınız sağolsun diyelim .
Tarifinize göre viral hastalığa yakalanmış ve bulaştırma diğerlerine.
Kedi iletinizi bir uzman görebilmeli.

cigdemden

çok tşk ediyorum

edmrcglu

kurtaracak bir şey yapamazsınız evde birkaç gün daha yaşamalarını sağlarsınız sadece