Yatağında Uyumuyor.

Merhabalar, 3 aylık küçük ırk köpeğime yatak almıştım, ilk gün tuveletini yaptı temizledim fakat üzerin asla uyumuyor. üstüne bıraktığım zamanda orayı ped gibi kullanıp tuvaletini yapıyor. nasıl bu durumu değiştirebilirim?

3 CEVAP

Salihaylmz

Yatağı çöpe atmak gerekiyor
Genelde ne kadar silerseniz silin aslında silinmiyor. orayı tuvalet gibi kullanmaya devam edecek kokusunu siz almasanız da iz gibi orda duruyor aslında

Ozzey

Merhaba
Kucuk irk yatagi kucuk olur herhalde. Camasir makinasina atin yikayin. Ama oncesinde cikdine zaraf veemeyecek sabunlu sicak suda 30 dk 1 saa bekletin. Icine elma ya da beyaz sirke ekleyin. Sonrasinda makinaya atin sabun kismina ayrica yarim fincan karbonat da koyun. Umarim gecer. Benim internette yazan gordugum cozumler bunlar. Sirke kotu kokulari geciriyor diyor. Karbonat da yumasatiyormus yatagini hayvana zarar vermeden. Iyi durulayin cildine zararli cogu sabun

Ozzey

Merhaba
Kucuk irk yatagi kucuk olur herhalde. Camasir makinasina atin yikayin. Ama oncesinde cikdine zaraf veemeyecek sabunlu sicak suda 30 dk 1 saa bekletin. Icine elma ya da beyaz sirke ekleyin. Sonrasinda makinaya atin sabun kismina ayrica yarim fincan karbonat da koyun. Umarim gecer. Benim internette yazan gordugum cozumler bunlar. Sirke kotu kokulari geciriyor diyor. Karbonat da yumasatiyormus yatagini hayvana zarar vermeden. Iyi durulayin cildine zararli cogu sabun