İndirimde Olan Site Bilen Var Mı

Salihaylmz

Yaş mama stoğu yapmayı düşünüyorum indirimde bildiğiniz site var mı acaba
Nd ve gimcat özellikle alacağım o yüzden uygun fiyat görürseniz söylerseniz çok mutlu olurum en ucuz nd 16.8 gimcat 14.5tl buldum daha uygununu gören var mi

8 CEVAP

Palyaco

Nd gimcat değilde felicia konserve burda 10 tl arti indirim kodu yüzde 10 indirim 6269321 petlebi indirim kodu çalışıyor

hannnngggg

petk*tusu diye bir siteden ilk kez alısveris yaptım nd yaş mamalarda ördekli ve bıldırcınlı çeşitleri 10 11 tlydi bugün siparişim geldi yaş mamalar 2024 tarihli yalnız kutuya degil poşete koymuşlar korumasız bir şekilde sorun yaşamadım patlamamıştı ama kutulu ve korunaklı gelse daha iyi olurdu memnun kaldım yani göz atabilirsiniz

simbakedi

pet zz shopta 12li gimcat kitten yaş mama 125 tl mi ne, en uygun o var. ben 10lu felicia tercih ettim zaten kedim seviyordu, uzun süre gitsin diye aldım ondan. a mazonda ndnin bazı aromaları 11 tlye denk geliyor ama geyikli vs, ara sıra görüyorum belki size de denk gelir. onun dışında bilmiyorum hiç

Sezgek

Ben de yeni yaş mama aldım ama yanlış okumadıysam gimcat ve felicia da şeker var şeker kediler için zararlı diye biliyorum sizin özellikle bu mamaları tercih etmenizin bir nedeni var mı ben içeriği temiz ve daha uygun olduğunu düşündüğüm için vet plus aldım ilk defa deneyeceğim ama siz memnunsanız onları da denerim

Salihaylmz

Gimcat yetişkin yaş mamada şeker yok felicia konservede de yok felicianın posetli olaninda şeker var diye biliyorum

Aysenuraslan2

Ben çabuk mama dan aldım. 24 lü felicia 220 lira uyguna geldi. Zamanında 24 lü nd yi 230 a almıştım ama zamlanmış her yerde.

Alpkaan08

Hepsii brada da indirim var. Boncukpetshop mağazada 12 li nd ler 137 tl 350 tl üstünede ekstra 50 tl indirim yapıyor. 36 tane aldım 10 tlye geldi

Salihaylmz

Ama zond aki indirim bitmiş 11 tl olsaydı kesin alırdım
Cevaplarınız için teşekkür ederim
Petlebi kodu için de teşekkür ederim