Soğuk Kefir

Willy-Wonka

Merhabalar kedime 2 haftada 2-3 kez kefir veriyorum bir yemek kaşığı. O da çok severek içiyor zaten fakat dolapta muhafaza edilmesi gerektiği için haliyle soğuk vermiş oluyorum. Soğuk verilmesinin bir zararı olur mu? Zaten kefir soğuk tüketilmesi gereken bir şey ama dokunur mu kedişlere

6 CEVAP

Palyaco

Bende veriyorum dolaptan ama dışarıda 10 dakika bekletiyorum cok soğuk iyi deyil

orhdoner

Merhaba soguk vermeyin ishal olur dışarda bekletin iyice oda sıcaklığında geldin öyle verebilirsiniz şifa olsun yavrunuza 🙏

bloodyluxury

Merhaba,

Dolaptan çıkardıktan sonra biraz bekletip oda sıcaklığında verirseniz bence daha iyi olur, biz de o şekilde yapıyoruz.

Salihaylmz

Ilık vermenizde fayda var
Yararı dokunacak derken hayvana zararı dokunur
Bebeğe bile soğuk yoğurt vermiyoruz öyle düşünün

Ozzey

Merhaba soguk verirseniz kusmaya basliyorlar. Midesini usutur. Cikarin biraz isinsin verin dedikleri gibi

Willy-Wonka

Teşekkürler herkese💖