Kedi Kısırlaştırma...

iremm66

kedimin yaklaşık 2 aylık yavruları var ve yavaş yavaş onları sütten kesiyor ama kedım kızan oldu kısırlaştırmak istiyorum kışırlaştırmayla ilgili bilgi verebilirmisiniz ?

2 CEVAP

betulbakioglu

kisirlastirmadan once ic dis olmasi ve asi olmasi gerekiyor 2 kilo ve ustu olmasi gerekiyor galiba ve kisirlastirmadan once kan tahlili vb yapilmasi gerekiyor yaklasik bin tl falan

Pikapru

İç ve dış parazit olursa iyi olur öncesinde karma aşıların zorunluluğu diye bir şey olduğunu duymadım. Dişiler burada 650 gaz anestezi ve antibiyotikler ile birlikte. Öncesinde biyokimya ve hemogram testi isterseniz 1000-1200 arasında değişebilir. Burada başka bir yerde testler dahil 650. Klinikten kliniğe ilden ile değişkenlik gösterebilir fiyatlar. Bir hafta ya da dikişler kapanana kadar ev ortamında durmalı. Eğer İstanbul'daysanız bir belediye yanlış hatırlamıyorsam diğer yerlere göre daha uyguna yapıyormuş ve iyilermiş. Onu önceki başlıklarda bulurum isterseniz