Kedim Grip

betulbakioglu

kedimde nefes almada hirlama vb oluyordu ve sık sık hapsiriyodu vet e gittim bu ara cok antibiyotik kullandik diye kendi kendine atlatacak sabret fln dln dediler cabuk iyilesmesi icin bagisikliligi guclendirmek icin napabilirim? vitaminli malt veriyorum

4 CEVAP

aslihan_e

Kedilerde bu ya Korona'dan ya kedi nezlesinden olur. Mama yemeyi tamamen bırakma ya da ciğerden kuvvetli öksürme yoksa antibiyotik verilmez bu durumda zaten. Yağlı yerinden haşlanmış tavuk suyu içirin bol bol, ciğerlerdeki birikimi söküyor. Bol bol içsin. Bir de taze haşlanmış ya da fırınlanmış balık pişirirseniz iyi olur. Sardalya kedilere çok faydalı. Benim kedim Korona kaynaklı zatürreden o şekilde kurtuldu ama antibiyotik tedavisi de oldu çünkü onun durumu ciddiydi, su bile içmiyordu.

Gizem8822

Probiyotik verebilirsiniz probiyotikler aynı zamanda bağışıklığını güçlendiriyor. Aynı zamanda bol bol sevin yalnız bırakmamaya çalışın ve çok yormayacak şekilde oynatın dostunuzu

betulbakioglu

probiyotik de verildi yakin zamanda 10 tane

betulbakioglu

yemesi icmesi normal oksuruk yok