Emme Devam Ediyor :(

Patiseverler

Arkadaşlar hala deli gibi emme devam ediyor artık geceleri uyanıyorum o derece oldu ne yaptıysam olmadı, erkek kedim hala dişi kedimi emiyor ve bu ona tepki vermiyor alışkanlık haline getirmesinden korkuyorum yardımcı olur musunuz lütfen

5 CEVAP

Ayirin kedilerinizi bizim kedimizde kendisini emiyor anne sutunu tam almayan bazi kedilerde bu sekilde davranislar gorulebiliyor.eger engellemezseniz kediniz kac yasinda olursa olsun diger kedinizi emecektir.disi kedinizin karnina birsey baglayin bir sure ememeyince birakir belki.tshirtunuzun kol kismini kesip karnina giydirebilirsiniz

Patiseverler

Anladım çok teşekkür ederim deneyeceğim ayıramıyoruz çünkü geceleri tuvaletleri beraber onu yapamayacağımız için bir de yerini fazla değiştirmek te istemiyorum gördüğümde ayırıyorum gece emme sesine uyanıp ayırıyorum sürekli ama yok

Bizimki kendini emiyor 4u kardes 5 yavru vardi bizde onlarda birbirlerinin kulaklarini emiyoardi kedinizin karnini silin bu arada yoksa surekli emer biz her emdiklerinde sildik yavrular bu huyu unuttu ama kendi kedimiz hala kendini emiyor

Heiter

Emme sorunu olan kediler, anne memesine benzettiği her şeyi emer yalnız (yani sıcak ve tüylü olan her şeyi). O yüzden diğer kediyi giydirmek, emme sorununu çözmez bence. Bununla birlikte, vücuduna gelebilecek zararı önler.

Heiter tabiki cozmez problemi kediyi giydirmek ama en azindan bir sureligine karnini giydirse belki kedi bu davranisi unutur belki kesin olmamakla birlikte:)