Tüy Sağlığı İçin Mama

bobby34

kedimin tüyleri şuan mama dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum dökülüyor ve kepek gibi şeyler oluşmuş cansız duruyor yani önerebileceğiniz tüyüne iyi gelebilecek uygun fiyatlı mama önerebilir misiniz

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba malesef fiyatlar uçtu gitti içeriği et olanların yanına bile yaklaşılmıyor nerdeyse Allah herkesin yardımcısı olsun gerçekten çok zor işimiz. Uygun fiyatlı olarak prochoice, mystic, obivan selection, bonachibo mamalarına bakabilirsiniz. Haftada üç kere yaş mama ya da tavuk, ciğer haşlama yapıp takviye olarak verebilirsiniz. Arkadaşım kedisine 3 yoldur prochoice kullanıyor herhangi bir sorunu yok gayet sağlıklı ek takviyeler yaparak kullanıyor isterseniz sizin de kedinize iyi gelirse bakabilirsiniz.

Gimlihanim

Uygun fiyatlıdan kastınız ne kadar bir bütçe söyleseydiniz daha iyi olurdu. En uygun fiyatlı mamalar mystic, obivan selection, felicia, bonacibo bildiğim kadarıyla. Bunları kullanıp takviye olarak yaş mama ya da evde haşlama yapmak bence de mantıklı. @orhdoner e katılıyorum 😊