Kedi İç Parazit İğnesini Kaça Yaptırıyorsunuz?

Anonymus985465

Markasını ve memnuniyetinizi de tazarmısınız.
Teşekkürler

12 CEVAP

orhdoner

Merhaba İstanbuldayız iç parazit için tenizol hap dış parazit de fipoares uygulanıyor yavrularım 2 yaşına gelcek memnunuz.

Anonymus985465

Teşekkürler orhdoner

orhdoner

160 tl bir kedi için bize uzun zamandır gittiğimiz için indirim uygulanıyor 120 tl en son verdik eksik yazmışım kusura bakmayın 🙏

Salihaylmz

İç parazit tenizol veya caniverm
Dış parazit teknovet
İkisini 50 tl ye aldım eczaneden
Veteriner kliniğinde daha pahalı 90-100 arasıydı

buusracikk

Klinikten kliniğe değişebiliyor fiyatlar ben Tokat'ta yaşıyorum aşı yerine hap alıyorum caniverm veya tenizol 50 tl

Pikapru

İğne değil ama hap kullanıyoruz tenizol 10 lira tanesi. Yarım tablet kullanılıyor yetişkin kedilerde. Dış parazit damlası var bir de advantage multi diye geçiyor o da enseye damlatılan bir damla iç ve dış parazit için direkt. 100-150 lira

Anonymus985465

Çok teşekkürler arkadaşlar

İğne şeklinde değil dış parazit kafasının üstüne damla şeklinde, iç parazitte hap şeklinde yutturuluyor. Sakarya’da veterinere götürüyorum, 170 Tl ,2022 fiyatları çok arttı.

oykuyildiz

200 verdik biz izmir .

hannnngggg

bursadayım ve ic dış parazit 200 tl oldu ne yazık ki

PaladinLucie

Profender ve purevax lösemi yaptırdım 1.5 ay önce ikisine 320 tl ödedim.Ayrı ayrı fiyat sormadım ama 150 olması lazım.

Liladmr

Bursa'da iç dış parazit damlası 200₺'yi geçti ne yazık ki...