Bu Goldenı Sahiplendim

Arkadaşlar bu goldenı 4 gün önce gözümün önünde sahibi terk etti arabaya binerek kaçtı sahibi, arabanın arkasından havlayarak koştu kuzum ama yetişemedi:( dişi golden retriever cinsi ilan açtım kimse almadı ben sahiplendim çünkü o sokaklarda yapamazdı:( isim konusunda kafamız karıştı isim önerirmisiniz

24 CEVAP

Friolero

Ben hep köpeğim olursa adını "akita" koymak istiyorum. Akita inuları çok sevdiğim için :D köpeğimizin ismi de "pavlov"du. Ivan Pavlov isim babası :D

mozuzcan

goknur bu sizin görüşünüz ve siz o sekilde düsünmeye devam edebilirsiniz. Kötülük yapan herkes bu dünyada yaptığı tüm kötülüklerin aynısını karma olarak yaşamasını diliyorum. Sözleriminde tamamiyle arkasındayım.! Benim gözümde çaresizce bir canlıyı Terk edenler,iskence edenler, sapıklar hepsi aynı. hepsinin canı cehenneme . Umarım en sevdikleri insanlar tarafından terk edilirler.

Evet olabilir

Selin kuzum yaramaz diye daha yeni kedi sahiplendim

Yaa:)

fbostancii

Yüreğinize sağlık.. Çok şanslıymış gerçekten

Heiter

Petlebi'de başkaları köpeklerine ne isim vermiş diye merak ederseniz de:
https://sosyal.petlebi.com/kopek-isimleri

nelmali

Sizi öncelikle tebrik ederim. Vicdansızlar acımadan kuzucukları terk ediyorlar. Siz de "kuzu" diye hitap etmişsiniz yazınızda, adı "kuzu" veya "kuzucuk" olabilir. Ya da Şila olabilir.

mozuzcan

Çok güzel bir cocuk bahtı şansı güzel olsun yavrumun