Bu Goldenı Sahiplendim

Arkadaşlar bu goldenı 4 gün önce gözümün önünde sahibi terk etti arabaya binerek kaçtı sahibi, arabanın arkasından havlayarak koştu kuzum ama yetişemedi:( dişi golden retriever cinsi ilan açtım kimse almadı ben sahiplendim çünkü o sokaklarda yapamazdı:( isim konusunda kafamız karıştı isim önerirmisiniz

24 CEVAP

mozuzcan

Terk edeni insallah evlatlarıda onu terk eder :( ne güzel yüreklisiniz Sizi yürekten tebrik ederim

goknur

Mozuzcan soyledigin yorum hos bisey degil bana gore. Her ne kadar katilsamda size bu soyledigine katilmiyorum. Yanlis bir yaklasim bicimi. Hayatinin hicbir doneminde bu tur kelimeler sarf etmemini onemle rica ederim.

O zaman adı şans olsun

Buse1234

Dost olabilir bence

Senaaaaaaaa

Hera güzel olabilir :)

Tilki37

Bence şanslı olmalı , sizin gibi iyi yürekli biriyle karşılaşmış daha ne olsun :) bide deyzi var ona yakıştırdığım :)

hazirannnnn

Arkadaşım var golden retriver cinsi köpeği var ismi gofret ve biz gerçekten ismini ona yakıştırıyoruz bence cok sevimli oluyor hem kendiside ismini seviyor gofret koyabilirsiniz

Betuuull

Miço veya Boris koyabilirsiniz

MISRA160

Şans en iyisi

Tilki37

:))

aksoy65

Şans güzel isim ama ben de ilk yoruma katılıyorum terk edip bırakan inşallah yaşattığını yaşar

eltarcin

Çok iyi etmişsiniz sahiplenmekle.O sokaklarda ne yapardı?İsim olarak ta Çakıl,mişa,tarçın,shila ya da maya olabilir:)

SelinTuksal

Yaramaz da olabilir

canakavi

Lucky olsun

MISRA160

ne mutlu şansa