Pro Line Kedi Maması

blackwofy

Pro Line Kedi Maması sizce nasıl güvenilirmi sağlıklımı ?

5 CEVAP

SelinTuksal

Eltarcin
Proplanın içeriği iğrenç, kullanmayı bırakın. Nd ye geçebilirsiniz.
Soru sahibi
Pro line yerine pro choice alın. Ama alabiliyorsanız bonacibo daha iyi.

eltarcin

Kediler seviyor ama daha kaliteli bir şey almanızı öneririm.Örneğin n&d,acana,pro plan v.b. Sokak kedileri için onu alıyordum onu bıraktım whiskas aldım ondada aşırı tuz ve boya çıktı.Şimdi pro plan kullanıyoruz ama bir şey çıkmaz umarım :)

eltarcin

Selin Tuksal
Teşekkürler,hangi mamayı alsam bir sorun çıkıyor:( Royal canin alıyım dedim onda da şeker çıktı.şimdi sizin önerinize uyarak n&d ye geçeceğim.İnşaAllah bundan bişey çıkmaz:)

Eltarcin sokak kedileri icin bende micho alacaktim ama bonacibo onerdi arkadaslar:)

Senaaaaaaaa

İçeriği yetersiz kötü. Kedi Ayda 2 kg mama yer sağlıklı bir şey Almanızı öneririm N&D