46 Günlük Kedim İçin Yaş Mama Önerisi

Bulutthecat

Kedim daha 46 günlük proplan kitten ve jungle veriyorum iyi mi sizce değiştiriyim mi önereceğiniz markalar varsa yazarsanız çok memnun olurum😊

5 CEVAP

huqi

İyi değil. Bunun yerine n&d, nutri, gimcat, felica'nın konserve yaş mamalarından alabilirsiniz.

Warriorsans

İkiside içerik olarak iyi değil bu yaş mamalar kediler için aburcubur gibi düşünülebilir hiç verilmese daha iyidir. N&d, gimcat, felicia, nutri feline, naturea, schesir gibi markalara bakabilirsiniz

Gimlihanim

Nutri feline, gimcat, schesir, nd olabilir. Bir de me-o nun kitten keçi sütlü yaş mamaları var konserve şeklinde olanlar. Mutlaka denemelisiniz. En rahat onu yer sanırım.

gokhansultan

Bu kadar ufak bir kedi için gelişimi destekleyecek, n&d schesir me-o animonda nutri vb. güzel içerikli yaş mamalar kullanmanızı öneririm. me-o keçi sütlü olan yaş mamayı özellikle öneririm kemik ve kas sağlığı açısından.

eneskolon

Bütçeniz uygunsa felicia konservesi öneririm