Tozutmayan Kum Önerisi?

ecetuqce

Kendime kapalı tuvalet aldım yalnız tozutmayan kum önerilerine acil ihtiyacım var. Kedimin tozda boğulmasını istemiyorum ayrıca benim de toza karsi alerjim var şuan pro line silica kullanıyorum. Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler :)

14 CEVAP

Silika kum kedinizde hastaliga yol acar kesinlikls topaklasan kullanmanizi tavsiye ederim ever clean kullanabilirsiniz.cam peleti kullansaniz daha saglikli ama koku problemi yasarsiniz surekli temizlemek lazim cam peletinin artisi tozutma diye bir durum yok:)

0 tozsuz kum piyasada yoktur mutlaka az da olsa tozutur kedi icine girip kazinca tozutmayan kum var mi bilmiyorum varsa bilen biri banada soylesin,eger alerjiniz ileri duzeydeyse koku sikinti degil derseniz cam peletine bir bakin internetten:)

martha

sanicat fiyat ve kalite bakımından en iyisi bence bi deneyin

eliflal

Everclean toz yapıyor ama diğer kum markalarına göre daha iyi

Sanicat ve ever clean iyidir ama hepsi tozutur malesef

hazirannnnn

Quik kalin taneli kullanıyorum toz problemimiz yok pek. ama topaklanma performansı açısından kötü çok kötü hatta. yavru kedim olduğu icin kalın tanrli kullanıyorum çünkü henüz tuvaletini falan dağıtıyor biraz, etrafa kum dağılmasın, patilerine sıkışmasın falan diye kalın taneli kullanıyorum. Kedim büyüdüğünde yine quiq ama bu sefer ince taneliye geçicem onun topaklanması daha iyi. Everclean güzel bi markadır ancak bana biraz pahalı geliyor işin doğrusu.

martha

evet sanicat active kullanıyorum dorient ne hiç duymadım

martha

evet evet active çok iyi

ecetuqce

Açıkçası koku benim için sorun olmuyor ama annem temizlik hastası olduğu için sırf o yüzden kapalı almak zorunda kaldım :/ günlük temizliyorum ama az tozutan bir kuma ihtiyacım var sanicat sizce nasıl?

ecetuqce

Çok fazlâ mi tozutuyor:/

ecetuqce

Pahalı olması ayrı konu ama sağlık acısından toz oranı az olan bir kum arıyorum sonuçta sağlığı para ile satın alamıyoruz sanicat ve Everclean toz oranı az diye söyleniyor ama yine ek tercihleri de öğrenmek istiyorum:)

Martha sanicat'in active iyiydi degil mi oyle hatirliyorum dorient mi ne vardi onlar pek iyi degildi sanki

Sanicat Rose d'oriente diye var ya onu kimse onermedi bana sanicat active iyi diye biliyorum

pinarcaya

Ever clean