Kedi Tarağı Önerisi Lütfen

milkans

Merhabalar 9 aylık scotish kedim için tarak arıyorum güzel tüy toplayan tarayan, kullandığı üründen memnun kalan varmı acaba? Bana link olarak yada görsel, marka olarak yazarmısınız tica etsem.

6 CEVAP

Warriorsans

5 ayrı tarak denedim şimdiye kadar
Eldiven şeklinde olan taraklar ilk başta çok iyiydi ama birkaç kullanıma güzel toplamamaya başladı.
Pire tarağı bence herkes almalı
Furminator (sahtesi ama çok beğenilen bir sahteydi) ilk başta dedim ki evet dedikleri kadar varmış ne kadar çok güzel tüy çıkarıyor harika, ama taradıktan sonra aşırı üzerinde tüy bırakıyor tekrar fırça taraklarla uzun uzun üstünden geçmek gerekiyor ayrıca hafif yoluyor gibi ve ben satma kararı aldım sattım.
2 ayrı fırça tarak da denedim en çok bunlardan memnun kaldım ama ömürleri biraz kısa oluyor yani ilk alındığı gibi tüy toplamamaya başlıyorlar bir süre sonra. Yinede denediklerim arasında en iyi en ucuz aldığım oldu 😅 20 tl ye t r e n d y o l dan dışı beyaz iç kısmı kırmızı olan tel fırçalı taraklar var ya o en sevdiğimiz oldu. Çok iyi topluyor tüyleri

meov

biz ilk günden beri furminatör kullanıyoruz. mükemmel tüy topluyor ama kedi biraz rahat durmuyor.
bu ayda siyahlı mavili olan eldiven aldık. o da yüzeysel topluyor, pratik ama furminatör kadar verimli değil.
bunlar dışında bir başka tarak var ama tarağın kendine hayrı yok.
haftada 1 furminatörle, aradaki birkaç günde eldivenle almaya karar verdik.

Gizem8822

Tüy toplama eldiveninden çok memnunum tüyleri güzel topluyor

bademk

bende de yukarda yazılan t r e n d y olda olan ucuz taraktan var tam bir fiyat performans ürünü max 25 tl falandı. tabi imkanınız varsa furminatör alın ömürlük olur. ben de eldiven olanları merak ediyorum denemek için alacağım

edmrcglu

benimkinin markasını hiç bilmiyorum furminatore benziyor ama baya alt segmenti petshoptan almıştım 60a arkasında tuşu var basıyorum tüyü yukarı itiyor güzel ancak dişi kedim için kullanabiliyorum erkek kedimin tüyleri kısa uzun tüylüler içinmiş yakınınızda petshop varsa bakın isterseniz