Mystic Kedi Maması Nasıl

kuruvasan

Arkadaşlar şuanda exclusion ton balıklı mama kullanıyorum ama durumdan dolayı bi kac aylık ucuz bi mama arıyorum Mystic Somonlu Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5kg maması nasıldır sizce iyimidir 2 3 aylık kullanımda sorun yaratirmi kullanan varsa yardımcı olabilirse sevinirim şimdiden teşekkürler

9 CEVAP

dilanbulent

Kesinlikle almayın. Zamanında bu mama yeni çıktığı zaman; instagramdan içeriğiyle alakalı sorular sormuştuk. Bu kadar uygun fiyata, bu kadar güzel içeriği nasıl ürettiklerini vs. sormuştuk. İçeriğindeki et oranı doğru mu diye sormuştuk. Sonuç? Hepimizi engellemişlerdi :D

Eğer içeriği doğru olsaydı göğüslerini gere gere söylerlerdi. Kesinlikle önermiyorum ve adım gibi eminim yalan yanlış içerik girdiklerine. Zaten bunlara denetim bile yapılmıyor o yüzden rahatlar. ASLA TAVSİYE ETMİYORUM BU FİRMANIN ÜRÜNLERİNİ

orhdoner

Merhaba ben sokak canlarıma alıyorum dönüşümlü olarak saglıklı hepsi şükür bir problem çıkmadı haftada 3 kere takviye yaparak haşlama ya da yaş mamayla bence kullanabilirsiniz.

AhsenAise

Sokak canları için tercih edilebilir,lakin içeriği güzel görünse de pek güven vermiyor , prochoice, laVital, felicia,hatta bonacibo bile mystic den bir tık daha iyidir

Lils

Yavru mamasını 8 ay kadar kullandım. Memnundum. Yeniden almayı düşünüyorum kısır ya da yetişkini

kuruvasan

Peki onun yerine felicia kullansam ztn 1 2 ay kullansam sonra tekrar orta segment mamalara bakacagim

poverpuff

ben şu an felicia ya geçtim. somonlusu onu seciyor kaptan. severek yiyor. yalnız içeriklere dikkat edin mesela protein yag oranı exclusion daha yüksek olabilir. vitaminleri, cinko omega yag oranları karşılaştırın. mama degişiminde tüy dökme vs olabiliyor.

Salihaylmz

Ben memnun kalmadım bir kez denedik daha da almadım

kuruvasan

Upp

kuruvasan

Upp