Kedi Yaş Mama İshal

reinefee17

Kedim sanırım hassas bir sindirim sistemine sahip son üç defadır yaş manasıyla kuru mamasını karıştırıyorum ishal oluyor mama değişim sürecinde ikisi gerçekleşti mamadan dolayı olabilir dşge düşündüm o yüzden vermeye devam ettim öncesinde ayrı veriyordum ama ikisinin aynı anda yenilebilir olduğunu görünce verdim siz bu tür bir problem yaşadınız mı yaş mamasını hiç değiştirmedim bu arada şuan pro plan kitten kullanıyorum kısır ama stok yapmıştım

1 CEVAP

Salihaylmz

İshal yüzünden kuru mama değişimi yaptık ve yaş mamayı uzun süre vermemeye başladım hassas sindirimi olması çok zor bir durum
Kuru maması da hassas sindirim kullanıyoruz