Kedilerde Sarılık

Dışarıda baktığım sarman kedi sarılık olmuş.Nasıl tedavi edebilirim

4 CEVAP

teddybal

Geçmiş olsun çok, sarılık varsa malesef siz bir şey yapamazsınız veterinere götürmeniz gerekli.

Salihaylmz

Sarılık insanlarda olduğu gibiyse bol mama ve vitamin takviyesi almalı bunun için veterinere gitmelisiniz onun haricinde sarılık olduğunu nerden anladiniz?

@Salihaylmz komşumuz veterinere götürmüş o söylemiş antibiyotik yazdırdı dedi ilgilenmedi kediyle

Salihaylmz

Bol gıda ve takviye almalı sarılık açlıktan vitaminsizlikten olan bir sey
Antibiyotik duruyorsa ona devam edin durmuyorsa veterinere götürün alın ilaçsız atlatilmaz