Kedimin Agrisi Var

Lokumtrak

Merhaba, kedimi sokaktan olmek uzreyken kurtardim. Yaklasik 21 gun antibiyotik tedavisinden sonra iyilesti. Sonrasinda kum disina kaka yapmaya basladi. Cisini kuma yapiyor, kakasini disariya yapiyordu. Ancak fark ettim ki kaka yaptigini fark etmiyor. Veterinere goturdugumde, poposunda refleks olmadigini fark etti. Sinir uyarici ve sinir sikismasi varsa yanki giderici igne yapti. 2 gun oldu ancak hareketleri azaldi. Kosmak istemiyor. Istahinda diskilamasinda bir sey yok. Veterinere sordum asi boyle bir sey yapmaz dedi. Ama sanki agrisi var gibi geliyor bana. Surekli uyuyor, toplarini kovalamak yerine yuruyor sadece. Sizce bir agrisi var mi, veya daha once kedisi sinir ignesi olanlar boyle belirtiler gozlemlediler mi?

7 CEVAP

Lokumtrak

Kedim norofip cikti :(

Sezgek

Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum umarım en kısa sürede iyileşir yavrucak :(

huqi

Öyle bir iğne vurmadım kedilerime hiç ama bazı kediler iç parazit iğnesinden sonra aşırı halsizleşiyor. Bu birkaç saatlik bir şey tabii sizin 2 gün olmuş imkanınız varsa başka bir kliniğe de getirseniz çok iyi olur. Çok güzelmiş umarım iyileşir bir an önce geçmiş olsun😔🙏

Lokumtrak

Cok tesekkur ederim :(

Warriorsans

Çok geçmiş olsun 🥺 umarım iyileşir

huqi

Çok geçmiş olsun😔

Lokumtrak

Cok tesekkur ederim🙏🏻