Bu Felicia Mamanin Özelliği Nedir

kuruvasan

Arkadaşlar fotoda var bu mamanin özelliği ne mesela kedimde hicbisey yok ama bunu alıp yedirsem bi yan etkisi olurmu yoksa hicbisi olmazmi

8 CEVAP

Palyaco

Uriner mamalar takviye olarak verilebilir hiçbir yan etki etmez

eneskolon

bu felicianın konserve maması var %60 et %40 et suyu onu vermeniz çok iyi olur

kuruvasan

Upp

Cennet29

Bende bu mamaya yeni başladım şuan eski mamayla karıştırarak veriyorum. Kedim kısır 10 aylık erkek tekir. Üriner sağlık derken kısır kedilerin idrar yollarında taşı filan önlediğini düşünüyorum jsjdjdjd

Ozgcrn

Biz royal caninden sonra mystic kullandık baktık olmadı bu mamanın 12 kgımını aldık daha yeni bitti. Bizde tüy dökümünü çoğalttı dışkıyı yumuşattı. Tekrar kullanmayı düşünmüyoruz ama her kedide farklı etki edebilir.

kuruvasan

Bağlantı (Link) açıklamasını girin arkadaşlar bu mamada somonlu ama paketi neden değişik acaba paket değişikliği fln mi yapmışlar

Salihaylmz

Normal kısır mama sadece üriner yani idrar yolu ile alakalı takviye içinde var. Kullanılabilir orta segment bir mama genelde kullananların yarısı memnun yarısı şikayetçi bu marka konusunda