Bunlardan Hangisi Alayım

kuruvasan

Arkadaşlar bu 2 mamanin farkı ne ikiside somonlu ama paketleri neden farklı marka.ma ma daki nin paketi farklı nedense internetten bakınca petlebidekine benzer paketler cikio karşımda sizce bunlardan hangisi alayım farkedermi benim içime petlebideki daha yatkın birde size sorayım dedim

6 CEVAP

Renklipati

Ikidide somonlu fakat,biri ürüner sağlığı sağlığı için, biri normal kısırlaştırılmış mama o yüzden paketleri farklı, ikisininde alsanız sorun yok..

betulbakioglu

felicia uygunmus baya aslinda icerigi de iyi

Salihaylmz

Tam gözükmüyor okunmuyor ama tahminde bulunayım dedim😂
Eski ve yeni paketi olabilir ya da sağdaki üriner kısır somonlu sağdaki sadece kısır somonlu olduğu için öyle

Salihaylmz

İki kez sağdaki yazmışım soldaki normal kısır somonlu sağdaki üriner kısır somonlu

kuruvasan

Upp

kuruvasan

Upp