Yavru Kedi Maması Tavsiyesi

Malum her geçen gün fiyatlar artıyor. Sanabelle kitten kullanıyorum ve fiyatı şu an 2 kgsi 185 civarında. Bu fiyat bandında başka önerebileceğiniz başka marka varmı yoksa sanabellede devam etmelimiyim ? ( Felicia Kitten Hamsili için yorumlarınızı bekliyorum)

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba kedinize iyi geldiyse devam edin değiştirmeyin bence kullandığınız mama güzel içerikli onun dışında prochoice da kullanan arkdaşım var uzun zamandır memnun isterseniz bakabilirsiniz. Ama orta segment mamaya geçerseniz haftada üç kere haşlama veya yaş mama takviyeleri ile desteklemeniz gerekir.

Palyaco

Fiyatlar çok arttı malum felicia glutensiz bir mama ve sağlıklı

Salihaylmz

10 kg civarı alırsanız daha uyguna gelir
Sanabelleden sonra bir anda felicia çok düşük bir mama her açıdan