Kumda Pire

TarcinBey

Kedimin kumunu temizlerken pire olduğunu fark ettim kumunu ve Kum kabı çöpe attım tuvaletinin olduğu küçük odayı da komple yıkadım kedim dede pire gördüğümü daha önce söylemiştim zaten Ama şu sıralar yok başka yapmam gereken bir şey var mı veya tavsiyeniz

2 CEVAP

Ic-Dis parazitlerini duzenli yaptiriyor musunuz?

Burada bir arkadas vardi kopegi olan o cok guzel bir yazi yazmisti dogal karisimdi dis parazit icindi.icinde hindistan cevizi yagini hatirliyorum gecmis sorulara bakarsaniz bulabilirsiniz belki