Kedi-Köpek Evi Yapımı

alfa_s

Arkadaşlar selam malum havalar hala daha ısınmadı malesef ve dışarıda yaşamaya çalışan onlarca kedi köpek var onlar için basit bir ev yapalım 🐾
Gereken malzemeler bir kutu makas çöp torbası koli bandı ve eski bir kazak yada klim battaniye (orası size kalmış) koliyi ilk önce güzelce bantlayalım daha sonra çöp torbasını bantlayalım girebilecekleri bir delik yapıp içine kazağı koyup uçlarından onuda bantlayalımki çıkmasın bu kadar basit ve az maliyetli 🤗 biz koyduğumuz yerden uçmasın diye geçici olarak öyle bir taş koyduk

3 CEVAP

edadnmzr

Çok güzel düşünmüşsünüz. Benim de aklımda vardı bu tarz şeyler yapmak ama koyduğum yerde kalacağını sanmıyorum ya atılır ya parçalanır. Saygısız merhametsiz insan dolu ortalık. Keşke daha güzel korunaklı zarar verilemeyecek yuvaları olabilse hiçbiri dışarıda kalmasa.

alfa_s

Keşke hepsine yetişebilsek fakat çok zor barınaklarda çok kötü biz elimizden geleni yapalım onların merhametine kalmış bir durum gerisi ne yazıkki 🥺 @salihaylmaz çok teşekkürler umarım 🙏🏻

Salihaylmz

Harika olmuş herkese ornek olur umarım🤩