Kedimin Memesinde Bi Tuhaflık Hissediyorum Evham Mı Yapıyorum?

Kısır dişi kedimin birkaç memesi eskiden hic görünmüyorken son birkaç gündür belirginleşmeye başladı sokagimda çok kar olduğu için veterinere çıkamadım bugün ama içim hiç rahat değil ilk kez kedi besliyorum tecrübem yok bu görüntü normal mi ?

2 CEVAP

edadnmzr

Normal duruyor

Normalde tenine gömülüydü gorunmezdi 3 gündür cok belirgin ve yüzeyde ondan biraz panik oldum normal mi diyorsunuz 🥺