Kediler İçin Omega 3

natasha_nk

Merhaba kedimde 1 2 gündür kedi kepeği mevcut daha fazla taramaya başladım OMEGA 3 takviyesine başlayacağım aktarlardan OMEGA 3 takviyesi alsam nasıl olur yakınımızda alabileceğimiz petshop yok malesef ve hemen almak istiyorum kullanabilir miyiz aktardan alsak?

4 CEVAP

Gimlihanim

İnternetten sipariş ederseniz de hızlı gelir. Riske girmeyin derim.

natasha_nk

Not: sürekli kendini yalayan bir kedi ve derisini temizleyerek kuruttu sanırsam su içiyor yeterince ama OMEGA 3. E başlamayı düşünüyorum 🤷🏼‍♀️

Ozlemcakil

Ama aktardan alacaginiz insan boyutlarima gore ayarlayamayabikirsiniz ishal olabilir

natasha_nk

İntarnetten sipariş edeceğim yerler de kargo geç geliyor kar dolayısı ile bu iki gün içinde acil başlamam gerekiyor benim 🤷🏼‍♀️