Kedimi Her Yere Çiş Yapmasını Nasıl Önlerim?

CalicoMinos

😭🤦 kedimin tuvaleti balkonda iki defa balkona çıkardım geldi dolandı yattığım yorgana kazıdı kazıdı icedi gerçekten nazar değdi bu kediye hiçbir yerde çiş yapmaz dedikçe son zamanlarda kudurdu.

3 CEVAP

Lavinia17

Kediniz kisir değilse,idrar yollarinda problem varsa veya başka sorunlardan dolayi bunu yapiyor olabilir lütfen veteriner hekime danışin

Gimlihanim

İdrar yolları ile ilgili bir problem olabilir. Kısır değilse koku bırakıyordur. Ya da kumun yerini, durumunu sevmemiştir. Rahatsızlığını bu şekilde anlatıyordur. Evde hoşuna gitmeyen, stres olduğu bir şey varsa da bunu yapar. Başka ne için yaparlar bilmiyorum. Veterinerinize danışmakta fayda var.

Ozlemcakil

Tulaveti banyoya koymayi deneyin balkonda rahat edimiyor olabilir