Kedimin Boynundaki Yara

pinkward

Merhaba. 2 kedim var, biraz önce kedimin birinin boynunda böyle yara olmuş. Derin bir şey değil çok yüzeysel. Muhtemelen diğer kediyle kavga ederken oldu. Anlaşamamazlıkları yok birlikte uyuyorlar birbirlerini yalıyorlar ama işte bazen klasik kedi kovalamacası, kavgası oluyor. Ne sürmem gerekir yardımcı olacak biri var mı? https://ibb.co/2dYRHLM fotoğraf burada

2 CEVAP

Renklipati

Batikomla silebilirsiniz, varda dr animolda çok işe yarar yeterki yara enfeksiyon kapmasın geçmiş olsun

aslihan_e

Benim kedilerimde de anlaşamayanları yanlışlıkla yan yana getirirsek boğuşma yaşanıyor, çok, çok ciddi saldırıyorlar ama hiç böyle yara açmadılar. Yaranın kavgadan olduğundan emin olmalısınız bence, mantar yarası gibi farklı bir şey çıkmasın. Bizim iyi anlaşanlar da arada kavga ediyor ciddi şekilde ama hiç böyle yaralamadılar birbirlerini, şaşırdım açıkçası. Çok ciddi bir yaralama bu eğer ki kavga yarasıysa. Halimize şükrettim şuan.