Yumusak Diski

betulbakioglu

kedimde parvo virus vardi iyilesti falsn ishali gecmedi ishalle ugrastik rontgen cekildi gastro mama omur boyu kullanilacak dediler ve antibiyotik ilaclar probiyotikler verildi suan diskisi yumusak tam da normal degil vet e dedim gastro kullandigi icin normaldir vb dedi ama kakasi yumusak yani normal kaka gibi degil yasayan oldu mu? vet serisi mama

1 CEVAP

Salihaylmz

Parvo virüsü için Bir Şey diyemem ama biz de gastro mama önerdi veterinerimiz
Yumuşak çok yumuşak değilse normal
Biz hassas sindirimli mamaya geçtik probiyotik tedavimizde bitti o yüzden şuan baya normal kakası bizimkinin
Onun haricinde ilk yaptığı kakaya değil biras vakit geçtikten sonra bakın ishal olması ile yumuşak kaka baya farklı oluyor
Gastro mamanın farklı markasını alabilirsiniz eğer çok yumuşak ise kakası