Mamalara Zam Gelmiş Ve Daha Da Gelecekmiş Haberiniz Olsun .

oykuyildiz

Felicia 12 kg 400 dü 600 olmuş mesela

7 CEVAP

edmrcglu

felicia türk malı diye geçmiyor mu bir de. çok fazla kişi alıyor şimdi elektrik gaz fiyatları diyecekler için söylüyorum. kesinlikle kârlarını zamsız fiyattan da çıkarıyorlardı. zam ortamından faydalanma sadece. sanki bizim aldığımız paralar artıyor gibi zaten almak zorundayız diye zam üstüne zam.

Renklipati

Millet zaten zor alıyor, bu kar kış zamanında sokak canları perişan yazıklar olsun hala zam zam ne yedireceğiz biz bu canlara şaşırdık kaldık,bari mama fiyatlarını sabit bırakın, indirin demiyoruz yükseltmeyin yeter

teddybal

Demeyin ya, daha da mı.. :(
Teşekkürler haber verdiğiniz için.

Şaşırmadım. Nereye kadar gidecek bu durum bilmiyorum. Dolar artıyor deli gibi zam dolar düşüyor yine zam. Biraz artsın deli gibi zam. Milleti alıştırdılar zamlara kimsenin sesi çıkmıyor. Yurtdışında 50 birime 10 kg alıyor biz 600 birime alamıyoruz. İliğimizi sömürdüler. Artık isyan etmeye bile mecalim kalmadı. 1 verip 10 alıyolar. Aylık 1200tl sadece hayvan beslenmesine ayırdığım para sokaktakiler dahil. Her ay artıyor masraf zamlarla birlikte ama benim maaş sabit. Bu nedir ya bıktık

oykuyildiz

Daha bir çok mamaya geliyor gelmiş bile zaten

Salihaylmz

Borç alıp stok yapmak şart malesef

Anonymus985465

Mamalara da uygulanan %18 kdv'nin kaldırılması için aşağıdaki linki açıp imza verir misiniz.
https://chng.it/7fbdXk8XGM