Kedim Dikişlerini Açmış Hem De 2Sini

Yesilyesil9

Korktuğum başıma geldi. 1 dk tanından ayrılmadığım kedim dikişlerini açmış. Bugün zıbınında biraz kan gördüm yarayı açınca korkudan bayılacaktım açıldığını anladım ama bir umut dedim 1 hafta geçti belki kaynamıştır. Küçük meleğim niye kendine bunu yaptı bilmiyorum böyle yaramaz bir kedi olduğunu bilmezdim. Şu an anestezi aldı yeni dikiş atılacak. Korkuyorum. Güvenli ve daha kolay bir anesteziymiş. Hiç bu durumu yaşayan oldu mu ya yoksa benim kedim mi manyak sadece

8 CEVAP

Yesilyesil9

Doktor estetik dikiş yaptığını söyledi ama anlamış değilim estetik+1dikiş daha yaptı sanırım bilmiyorum
Yakalık mecbur artık çok stresli bir kedi diye takmamıştı veteriner ama 10 dikkat ediyorsam 1000dikkat edeceğim. 1 haftadır okula bile gitmiyorum geceleri uyumuyorum. Kedinizin yarasına ilgisi varsa arkadaşlar kafayı da yese takın. Yarasının açılmasından iyidir. Yarasının bu kadar kolay açılabileceğini bilmezdim. Ders oldu. Kızıma kavuşmak istiyorum hemen .geçen hafta yaşadığım stresi 1 hafta sonra yine yaşayacağımı düşünmezdim

orhdoner

Üzmeyin kendinizi en kısa zamanda toparlayacaktır merak etmeyin biraz zor oldu ama düzelir 🙏

Yesilyesil9

Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için umarım

edmrcglu

şişeye batikon koyup sıkarsanız belki daha hızlı kurur 😔 çok geçmiş olsun yaramaza bu sefer usluca durur umarım

Yesilyesil9

Şu an yara sargılı ondan önce bi sprey kullanıyorduk

orhdoner

Merhaba yakalık takılması lazım estetik dikiş degilse eğer ama estetik dikiş olursa gerek olmuyor zaten biz de oyle yaptırdık.

edmrcglu

şişeye batikon koyup sıkarsanız belki daha hızlı kurur 😔 çok geçmiş olsun yaramaza bu sefer usluca durur umarım

edmrcglu

doğru ya bizimki ilk günden açmıştı sargıyı o yüzden unutuyorum sargıyı