Kedimi Kısırlaştırıcam Önerileriniz Nedir

iremdemir16

Yarın kedimi kısırlaştırıcam bir yaşında erkek, önerileriniz tavsiyeleriniz nelerdir benimle paylaşır mısınız lütfen

3 CEVAP

simbakedi

gaz anestezi, kan tahlili, dikişsiz ameliyat. böyle kısırlaştırdığım kedimi 1.30 saat sonra aldığımda uyanıktı. akşam mamasını yediğinde eski haline dönmüştü. kısır mama için acele etmenize gerek yok. 1 hafta-10 gün sonra kediniz tamamen olayın stresini vs atlattığında eğer elinizdeki mama azsa geçiş yapabilirsiniz.

iremdemir16

Çok sağolun mama geçişini nasıl yapmam gerekiyor