Yakalık Nefreti

Yesilyesil9

Yakalık takmak zorunda kaldık ve aşırı aşırı aşırı rahatsız ne zaman alışır veya alışır mı? Sanki yakalık boğuyor onu nefes almasına engel olmaz değil mi? Birde yarasına bandaj takıldı canını acıtacak kadar sıkı yapmamışlardır değil mi

16 CEVAP

Yesilyesil9

Neyseki yakalığa alıştı. İlk gün ortalığı yıktı, duvarlara sürttü patisiyle uğraştı. Tuvaletine giremiyordu, nasıl yatacağını anlayamadı. Sonra yakalıkla denge sağladı onla yemek yiyor uyuyor hiç çıkartmıyoruz. Ama tasmasını sıkı yapmama rağmen arkaya kayıyor ve bacağına kuyruğuna falan ulaşabiliyor. Yarasına da ulaşır diye korkuyorum. Zıbını var sürekli bakıyoruz ama benim de artık okula gitmem gerekiyor 1 hafta astım vizeler geliyor annemde tek başına uyuduğu zamanlar olucak mecbur. Umarım yarasına ulaşamaz yakalığa bile güvenmez oldum.