Somon Yağı Vets Plus

reinefee17

Biofeline markasının somon yağını kullanıyorum zamlardan dolayı bu markaya geçiş yapmak istiyorum bu ürünü kullanan var mı idrar yolu tabletini kullanıyorum bu markanın bir sorun yaşamadım şuana kadar

4 CEVAP

Gimlihanim

Biofeline ve vets plus aynı firmada üretiliyor bildiğim kadarıyla. Birçok kişi daha uygun olduğu için biofeline yerine vets plus tercih ediyor. Karar sizin tabi.
Somon yağı olarak en çok önerilen marka mutamin. Söylemeden geçmek istemedim. Benim kızım yememişti.

Lokumtrak

Ben sokaktan sahiplendigim kedim icin kullaniyorum cok memnunum istahsizdi istahi acildi

Salihaylmz

Vets Plus ürünleri güzel bence alınabilir

Palyaco

Biofeline vestplus apex firması üretiyor aynı firma