Dreamies Kedi Ödül Mamasi Iyi Mi

yasemincck

Bu markanin odul mamasi nasil sizce? Bazi yerlerde iceriginde kotu bir sey yok uzerindeki miktara uyarsaniz sorun olmaz denmis bazi yerlerde de vermeyin cok kotu denmis. Arada kaldim. Fikrinizi belirtebilirseniz cok sevinirim.

8 CEVAP

Warriorsans

İçeriği kötü, almayın bence başka çok daha kaliteli ödül mamaları var onlara bakabilirsiniz

Renklipati

Almadıysanız hiç almayın derim ha aldıysanız da çok nadir bir iki tane verin sürekli kullanmayın ,me-o yada gimcat aynı bisküvi tarzı olanlar var alabilirsiniz

simbakedi

üzerindeki miktar aşırı fazla, 4-6 tane diyor. benim kedim 3 tane yese kusuyor. 1 paket alırsanız onu 1 seneye yayarak bitirirseniz o kadar sorun olmaz ama devamlı alırsanız sorun yaşarsınız, berbat bir içeriği var. onun yerine dental ödül mamaları daha iyi olabilir, sanabelle öneririm bu konuda

Gimlihanim

Ben tercih etmezdim. Çok daha iyi ödül mamaları var. Zaten nadiren vereceğiniz için hemen bitmiyorlar da.
Örneğin me-o sıvı ödülleri, sanabelle, gimcat bisküvi şeklinde olan ödülleri, reflex sticklerini de çoğu kedi seviyor.

gece18

Benimki severek tüketiyor.

Yesilyesil9

2 kere verdim 2sinde de kustu me-onun Sıvı ödül mamaları çok güzel

edmrcglu

verdiğimde seviyorlar ama verirken vicdan azabımla veriyorum iyi değil migrostan geçerken alıyorum arada ama internetten alsanız daha iyi markalar daha iyi olur. yeme konusunda yiyorlar.

Palyaco

Ben pek tavsiye etmiyorum et ve turevlerini