Sağ Gözünü Bazen Tam Açmıyor.

Eness68

Dün gece sağ gözünü kısmaya başladı bugün de devam ediyor.bazen tam açıyor ama genel olarak diğer gözüne nazaran daha az açıyor ne olmuş olabilir ? dün gece sağ kulak taraflarını sert sert kaşımıştı bi ara.

10 CEVAP

Eness68

gözünde ekstra bir şey de görünmüyor ama yarın veterinere götürücez gibi duruyor.

Anonymus985465

Yavru kedilerimde bu sorunu çok sık yaşadım. Dr. Animal/Christalin pamuğa biraz fısfıslayıp gözünü sildikten kısa bir süre sonra gözü açılıyordu. Yine açamadığında aynı şeyi tekrar ediyordum.
Ancak sizin kedinizde farklı bir durum olabilir.
Geçmiş olsun

Salihaylmz

Ilık çaylı su ile silebilirsiniz

simbakedi

çayla pansuman yapabilirsiniz. durum ciddileşirse (ki en ufak ters giden şeyde veterinere gitmenizi öneririm, göz önemli ve hassas) veterinerinizle iletişime geçmelisiniz

Eness68

bu arada biraz dikkatli baktım sağ gözüne yakın üst tarafı hafif kırmızı olmuş dün kaşıyor demiştim. bide orada tüyler az görünüyor

Eness68

kafasını bir yere çarpmış gibi..minik bir kızarıklık var ve orasındaki tüyler az diğer tarafına göre. dün de dediğim gibi kaşımıştı sertçe

Eness68

kafasını çarpmıştı anladığım kadarıyla..yaralar için bizde fısfıs var bitane onu sıktık sıkıntı yok şu anda

Sezgek

geçmiş olsun ama kedinizde alerjide olabilir dikkat edin benim kedimde de olduğu için biliyorum ve aynısını tarif ediyorsunuz cristalin ya da dr anmal gibi temzleyiciler anlık rahatlasa da sonra kaşınma ve kısılma devam edebilir bir kaç dikkatli izleyin eğer tekrar kaşınıp kısılırsa yediği bir şey alerji yapıyordur

Snzlc

benim kedimde konjiktivit vardı o da gözünü kısıyordu. tam olarak ne olduğunu vet bilir anca

Eness68

tekrar olursa veterine götüreceğiz ve bilgiler için teşekkürler