Mama Kusma

canann00

kedim 2 gundur mama kusuyor bu aralar tuy cok dokuyor o yuzden olabilir mi ic paraziti bi hafta once yaptirdim mamasi da hep yedigi mama ama bugun hic kusmadi sizce bi sorun var midir

5 CEVAP

Salihaylmz

Malt kullanıyor musunuz acaba
Kusmuğu tüy mü kusuyor ne renk
Öğünlü olarak mı veriyorsunuz mamasını bir de hızlı mı yiyor

bademk

Öncelikle malt kullanmalısınız yalarken yuttuğu tüyleri dışkısıyla atması için. Bunun dışında mama taneleri küçükse çiğnemeden yuttuğu için ve hızlı yediği için mama kusabiliyorlar

Salihaylmz

Maltı her gün düzenli verin güzel bir malt tercih edin
Kaç aylık acaba kediniz
Hızlı yediği için kusuyor mama kasesini değiştirmeyi ve daha az koymayı deneyin
Hızlı yiyip kırmadan çiğnemeden yuttuğu için kusuyor olabilir

canann00

malt kullanmadim hic koyu sariya yakin kusmugu mama parcalari var ogunlu vermiyorum ama kusmaya basladigindan beri az verdim mama

canann00

kullandigim mama proplan somonlu yetiskin bir ay once kisirlastirdim bide