Kedi Destek Takviyeleri Hakkında

cerenkybs

arkadaşlar benim kedimin bağılıklığı düşük.Doktor haftada birkaç kez imuneks verin onun zararı yok demişti.Bir de ben gimcat multivitamin kullanıyorum.Böyle vitaminlerin böbreklere etkisi nasıl oluyor?

2 CEVAP

Hayvandostu22

Imunnizinc çok iyi bir takviye benim sokak kedilerim çok zayıftı hastaydı bu takviyeyle hep kendine getiriyor Sağlığına kavusturuyordum tavsiye ederim

Bulutthecat

Kullanacağınız vitaminlerde de aşırıya kaçmayın ve veterinerinize danışın çünkü onunda fazlası zarar veriyor