Kediler Hangi Sebzeleri Yiyebilir

stellabennett

ya bazı sitelerde gördüğüm bir sebzeyi başka bir sitede kötülüyorlar asla vermeyin diyorlar kafam karıştı hangi sebzeler kedilere yararlı olur ne miktarda verilir

2 CEVAP

Cennet29

Tatlı patates, bal kabağı, ıspanak, pişmiş yumurta, pirinc vs. verilebiliyor diye biliyorum. Ben evde yaş mama yaparken azda olsa sebze kullanıyorum içerisine

Salihaylmz

Çok çok az patates
Az biraz balkabağı
Çok az pirinç
Brokoli
Çok az havuç
Bıldırcın yumurtası
Önemli olan miktarı mesela ben pirinç ve patates koymuyorum zaten genelde kuru mamada oluyor
Brokoli tavuk göğüsü ve bıldırcın yumurtası ile çok güzel yaş mama oluyor
Instagramda Suzionline öne çıkanlarda yaş mama tarifleri vad bakabilirsiniz ^^