N&D Den Bonaciboya Geçiş Yaptım. Geleceğe Dönük Baktığımızda Bi Sorun Olur Mu?

Babayev

3 yıldır N&D ile beslediğim kısır kedilerimin mamasını değiştirerek Bonaciboya geçiş yaptım. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, hiç bir olumsuz durumla karşılaşmadım, fakat veterinerim mamayı kötüledi ve Unique mama önerdi. Lakin yaptığım araştırmalarla bu iki mamanın içeriğinin çok yakın hemen hemen aynı olduğunu gördüm. Sözümona uzun süredir Bonacibo kullanan var mı? Bir kaç yıl sonra mamadan kaynaklı herhangi bir sağlık sorunu olur mu?

8 CEVAP

Palyaco

Veterinerler kazancı olmadigi için kotuyulorlar hiç deyilse glutensiz kullanıyorsunuz bu bile çok önemli sadece yasmama ile destekleyin

Warriorsans

Bonachibo ne kadar sağlıklıdır sizin kedinizde nasıl bir etki yaratır bilmiyorum ama aslında memnuniyeti olan bir mama. Veterinerinizin bonachibo kötüleyip unique önermesi komikmiş. İçinde katkı maddeleri şeker tuz içeren bir mama, tamamen para kazanırım gözüyle bakmış olaya

Salihaylmz

Bonacibo 1 ay kullandım memnun kalmadım o yüzden daha da almam
ND markasından sonra bir anda bu kadar düşmeniz çok kötü olmuş en azından advance proplan sanabelle ye geçebilirdiniz aslında

Babayev

Veterinerim zamanında N&D yi de tavsiye etmiyordu zaten. Sadece evde 4 kedi artı sokaktaki canlar, o yüzden biraz daha uygun fiyat tercih etmek zorundayım. Bonacibo’nun içeriyi tatmin edici aslında, tabi ne kadar gerçekçilerse.. sadece araştırdığım zaman çok fazla şikayet çıktı karşıma, idrar yolları sorunu, böbrek hastalıkları falan, tabi emin olamıyorum, o yüzden bi sormak istedim. *********.com ile görüştüm, sadece kemikten ve tüylerden arındırılmış gerçek et kullanıyoruz dediler. Aslında *********dan yıllardır sokakdaki canlar için alışveriş yapıyorum. Genel olarak bir olumsuz durum görmedim.

Warriorsans

T e m i z mama (çağatay petfood üretimi olanlar) türk firmaları arasındaki en güvenilir firmalardan diye biliyorum. Çok fazla olumsuz yorum var ama genel olarak memnuniyet de çok. Biz uzun süre sokak hayvanlarına micho ve mito mamalarını aynı zamanda yaş mamalarını kullandık bonachibo nun bir sorun yaşamadık.

betulbakioglu

hayatinizin hatasini yapmissiniz nd den bonacibo NE

betulbakioglu

felicia tavsiye edwrim icerigi iyi ve uygun

betulbakioglu

bonacibo kullandim bu arada kedim hastaydi degistim.mamayi aninda toparladi ya