Kedi Mama Rotasyon

edmrcglu

1.5 ve 3 kiloluk morina alabalık kısır proplan bitirdim şimdi sipariş vereceğim somonlu alayım mı bundan devam mı edeyim sizce şimdiden teşekkürler 💖

3 CEVAP

Gimlihanim

Merhaba. Bence aroma değişikliği güzel olur. Hatta ben olsam hindili falan alırdım. Ama tabi yavrunuzu en iyi siz tanırsınız. Ben kendi kızımı baz alarak söyledim. Sürekli balık, tavuk vs yiyince sıkılıyor da o yüzden. Şimdiden afiyet olsun miniğe 😊

Cennet29

Uzun süre aynı mamayı kullanınca kediler sıkılıyor. Bence farklı deneyebilirsiniz

Salihaylmz

Aynı mamayı kullanmanızı tavsiye ederim sürekli kuru mama değiştirmek iyi değil diyorlar