Sokak Bebelerine Mama

Cennet29

15 kg si 290 tl olan mito markayı kullanıyorum aylardır. Ama şunu fark ettim ki bütün kedilerin kakası aşırı sıvı. Hiç biri normal kaka yapmıyor. Elimde 15 kg goody marka mama var ona geçiş yapıcam mecburen umarım bundan memnun kalırım. Sokakta kedi besleyen ve kusma dışkılamada sorun olmayan mamalar nedir.

9 CEVAP

huqi

Keşke goody almasaydınız geneli yemiyor😔
Ben hiç kullanmadım ama insanlar öyle diyor.
Bir de maalesef kaliteli mamalarla beslenmedikleri için geneli ishal sokaktakilerin. Kısırlaştırma zamanı 1 hafta bakıyorum evde kumlarını temizlerken hep ishal olduklarını fark ediyorum.

orhdoner

Merhaba ben prochoice, bonachibo ya da mystic dönüşümlü kullanıyorum çok şükür bir sorun olmadı uzun zamandır bu şekilde rotasyonlu büyük paketlerden alıyorum. Yaş mama ya da haşlama birşeylerle destekliyorum sularına da vitamin damlatıyorum.

huqi

Polivit uygun fiyatlı ben de şu an polivit kullanıyorum. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor, düşünmeniz yeter. Ben en son Liva kuru mama almıştım uygun fiyatlı diye mahallemdekiler her zaman tok olduğu için seçiciler bu yüzden liva yemediler. Ben de pek mama olmayan bi bölgeye getirdim hepsi yedi. Eğer yemezlerse de hayvanların hiç beslenmediği bi yere getirirsiniz. Fiyatlar çok arttı maalesef. Ben de yarın ciğer alıcam bu soğuklarda iyi olur

Cennet29

Keşke imkanlarım el verse hepsine en güzel mamaları alsam ama işte malesef :( Mamayı bende etle destekliyorum bazen ama sularına vitamin aklıma gelmemişti onu nerden temin edebilirim acaba

orhdoner

Olsun siz gene ne güzel elinizden geleni yapıyorsunuz Allah razı olsun keşke herkes siz gibi olsa da ne güzel olur vitamin ben eczaneden alıyorum polivit c ya da imuneks alıyorum su kabı küçükse 1 cc büyükse 2 cc şırınga ile döküyorum. Ya da yaş mama verdiğim zaman içerisine de ekleyebiliyorum.

Palyaco

Ben micho alıyorum iş yerinde 6 kedi besliyorum 15 kg cok iyi devamlı heray alıyoruz işlerinde arkadaşlarla birlikte

Salihaylmz

Bonnie trendline jungle cango pawpaw kullanıyoruz genel olarak sokaktaki kedilerimin hepsi yiyor genellikle yavru kedi maması olarak alıyorum daha çok seviyorlar

Cennet29

Herkese teşekkür ediyorum cevaplar için 🙏 bende bir çok mamayı kullandım kediler genelde yiyor hepsini mecbur napsınlar. Ama mesele yedikten sonrası. Özellikle ishal yapmayan hangisi deneyimleyen varsa bundan sonra o markaya geçeriz. Kuzucukların hepsi ishal 😔

orhdoner

Prochoice, bonachibo ve mystic hiçbirisi ishal yapmıyor uzun zamandır ben kullanıyorum memnunum. Görüyorum takip ediyorum tuvaletlerini hatta bazıları sert bile çıkıyor. Bakabilirsiniz siz de